605 030 970 kr 18 26 76 205 SKAWA 625 (przy trasie na Chyżne) Dojazd

Promocje

Dragon Sól Drogowa 25kg
Dragon

15,49 PLN

16,49 PLN
im

Opis produktu

 

Dragon Sól drogowa 25 kg to produkt, który cechuje wysoka skuteczność. Po rozsypaniu szybko rozpuszcza śnieg i lód, oczyszczając z nich nawierzchnię drogi. Ma formę grubych kryształków, dzięki czemu rozpuszcza się wolniej, a to sprawia, że działanie jest bardziej efektywne. Ta sól drogowa w workach jest wykonana w sposób przyjazny dla środowiska, jest także całkowicie bezzapachowa i zachowuje sypką konsystencję niezależnie od warunków.

Zastosowanie

Sól drogowa Dragon przydaje się podczas zimy i przymrozków, gdy nawierzchnia jezdni pokrywa się szronem. Zarówno śnieg, jak i lód wpływają bardzo negatywnie na komfort i bezpieczeństwo jazdy, dlatego istotne jest ich jak najszybsze rozpuszczenie. Czy będzie to podjazd na posesji, droga gruntowa czy bitumiczna, w każdym przypadku sól drogowa skutecznie usuwa śnieg i rozpuszcza lód, umożliwiając normalną jazdę. Jest pomocna zwłaszcza na stromych odcinkach drogi, gdzie pojazdy mają problemy z wyjazdem.

Zalety

Sól drogowa jest przydatna zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Pozwala usuwać śnieg i lód z uczęszczanych miejsc, co nie tylko zwiększa bezpieczeństwo jazdy, ale w niektórych przypadkach w ogóle ją umożliwia, zwłaszcza po obfitych opadach śniegu lub mroźnych nocach. Ponieważ powoli się rozpuszcza, skutecznie działa przez dłuższy czas, nie dopuszczając do zbierania się śniegu oraz pojawiania szronu. Na chłodniejsze miesiące dobrze zaopatrzyć się również w smar silikonowy WD-40 oraz zimowy płyn do spryskiwaczy Active. W razie sytuacji awaryjnej przyda się rozrusznik samochodowy.

 

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
sól
opakowanie:
worek

Wymiary i waga (netto):

Waga:
25,0 kg
Wysokość:
50,0 cm
Szerokość:
35,0 cm
Głębokość / Grubość:
15,0 cm

Galeria zdjęć

U nas kupisz:

partnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartners