605 030 970 kr 18 26 76 205 SKAWA 625 (przy trasie na Chyżne) Dojazd

O firmie

H.M.B. "POTOCZAK" jest hurtownią materiałów budowlanych i wykończeniowych z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej i detalicznej materiałów oraz chemii budowlanej, w skład których wchodzą okna dachowe, ceramika budowlana,  piaski, żwiry, stal, profile, sucha zabudowa, beton komórkowy, docieplenia oraz wiele innych produktów mających szerokie zastosowanie w branży budowlanej.

Produkty dostępne w naszym składzie pochodzą od znanych, sprawdzonych producentów. Stanowią solidny, trwały budulec budynków mieszkalnych. Szeroki wybór materiałów sprawia, że w naszym składzie każdy Klient znajdzie produkty odpowiadające swoim potrzebom. Szybko zdobyliśmy renomę wsród Klientów, poprzez najniższe ceny oraz wiedzę i praktykę, doświadczoną kadrę kierowniczą i pracowników.

Niżej na zdjęciach przedstawiamy Państwu część realizacji, na których nasza hurtownia dostarczała materiały budowlane. Realizację są dostępne także w zakładce "Galeria Zdjęć":

Galeria zdjęć

U nas kupisz:

partnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartners