605 030 970 kr 18 26 76 205 SKAWA 625 (przy trasie na Chyżne) Dojazd

Promocje

Baumit Podkład Cementowy E160 Estrich 25kg
Baumit

10,70 PLN

11,90 PLN
im

Fabrycznie przygotowana sucha mieszanka cementowa CT-C16-F4-A15 do sporządzania wszelkiego rodzaju jastrychów na podłożach mineralnych wewnątrz i na zewnątrz. Do aplikacji ręcznej i maszynowej. Zalecana grubość: 20–80 mm.

Cechy:

  • możliwość formowania podkładów ze spadkiem
  • do obróbki ręcznej lub maszynowej
  • do stosowania wewnątrz i na zewnątrz, mrozoodporny

Zanim wybierzesz materiał na posadzkę, musisz przygotować wytrzymały podkład podłogowy. Wykonasz go z łatwością za pomocą mieszanki cementowej Baumit Estrich E160. To produkt mrozoodporny, który doskonale sprawdzi się na podłożach mineralnych, zarówno w środku, jak i na zewnątrz budynku. Stosuj nasz jastrych cementowy do tworzenia podkładów zespolonych, niezwiązanych oraz pływających, także w systemach ogrzewania podłogowego. Również jako podkład cementowy w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Używając Baumit Estrich E160 możesz uzyskać wylewkę jastrychową ze spadkiem, co jest szczególnie ważne przy wykonywaniu podłogi tarasu, balkonu, garażu i łazienki. Nasz podkład cementowy przeznaczony jest do układania ręcznego oraz maszynowego z użyciem mixokreta. Baumit Estrich E160 cechuje bardzo niska emisja LZO (VOC) – chroni zdrowie i środowisko.

Dane techniczne:

  • Opakowanie 25 kg
  • Zużycie materiału ok. 20 kg/m²/10mm
  • Wydajność ok. 0.25 m²/worek /50 mm warstwa
Baumit Estrich E160 20-80mm Podkład cementowy 25KG
Baumit Estrich E160 20-80mm Podkład cementowy 25KG Waga 25 kg

W roku 1988 dwóch przodujących w swoich regionach wytwórców materiałów budowlanych zawarło umowę kooperacyjną, by pod wspólną marką Baumit wytwarzać łatwe w obróbce produkty budowlane wysokiej jakości. Produkty marki Baumit zarówno pod względem jakości, jak i bezpieczeństwa dopasowane są do potrzeb architektów, wykonawców i inwestorów. W ofercie firmy można znaleźć materiały z zakresu chemii budowlanej i systemy ociepleń.

U nas kupisz:

partnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartners