605 030 970 kr 18 26 76 205 SKAWA 625 (przy trasie na Chyżne) Dojazd

Promocje

Kerakoll Bioflex Szary 25kg
Kerakoll

34,90 PLN

39,90 PLN
im

Opis

Kerakoll Bioflex 25 kg Szary Klej żelowy; kod produktu: K81909.01

Kerakoll Bioflex 25 kg Szary Klej żelowy

Klej żelowy mineralny, ekokompatybilny o najniższej zawartości dodatków chemicznych, do wysokiej klasy klejenia gresu porcelanowego, ceramiki i kamieni naturalnych, przy zerowym spływaniu pionowym i długim czasie otwartym.

Kategoria: Mineralne NieorganiczneKlasa: Kleje Mineralne w Technologii SASRating: Eco 4

Opakowanie: 25 kg

Eco note

Receptura oparta na minerałach pochodzenia lokalnego w celu zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych podczas transportuJednoskładnoskładnikowy; brak konieczności pojemników z tworzywa sztucznego redukuje emisję CO2 i utylizację odpadów specjanych

Z Bentonitem Mineralnym

BioFlex zawiera ekskluzywny bentonit mineralny, który w kontakcie z wodą zarobową przekształca się w wysoce tiksotropowy żel, utrzymujący kształt i grubość warstwy pod płytką oraz gwarantuje niezrównanie łatwe nakładanie.

Z Wapnem Naturalnym NHL

BioFlex zawiera cement mineralny ulepszony naturalnym wapnem hydraulicznym NHL, które nadaje większą plastyczność i lekkość nakładaniu. Zapobiega gęstnieniu i tężeniu oraz redukuje kkonieczność użycia dodatków chemicznych.

z Lateksem Roślinnym

BioFlex zawiera składniki pochodzenia roślinnego, które poprawiają obrabialność i czas otwarty. BioFlex z najniższą zawaertością dodatków chemicznych nie wydziela niebezpiecznych substancji ani nieprzyjemnych zapachów.

Kerakoll Bioflex 25 kg Szary Klej żelowy Marka inna

U nas kupisz:

partnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartnerspartners